• 24 stycznia 2021

Serwisy VOD

Filmoteki w Internecie

Chciałbyś obejrzeć polecony przez znajomego film, ale nie wiesz, gdzie to zrobić? Może widziałeś już właśnie wszystkie rekomendacje przyjaciół i nie masz pojęcia co wybrać na dzisiejszy seans? Wbrew pozorom oba te pytania są ze sobą ściśle połączone, a odpowiedź na nie bardzo prosta.

Konkretny film

Szukając konkretnego tytułu, warto skorzystać z platform online, które umożliwiają ,,wypożyczenie” filmu na dany okres. Nie musisz wtedy kupować płyty, szukać jej po bibliotekach, albo wśród innych kinomanów, wystarczy, że zapłacisz za dostęp i podczas tych kilkudziesięciu godzin, które Ci przysługują, możesz oglądać daną ekranizację na okrągło! Popularną i zaufaną platformą do tego typu transakcji jest VOD. Jest tam dostępna naprawdę szeroka gama różnorakich pozycji. Możesz spróbować szukać również na Player+, który również oferuje bardzo duże spektrum tytułów.

Innym rozwiązaniem tego typu, jest skorzystanie z YouTube, na którym także można zaopatrzyć się w filmy, albo je ,,wypożyczyć”. 

Mniej popularną opcją są filmy dostępne w sklepie Play oraz Pinbook https://film.pinbook.pl . Niestety wybór jest znaczne węższy, a ceny zazwyczaj stosunkowo wysokie w porównaniu do cen np. na VOD, ale być może akurat ten jeden film się tam znajdzie!

Dla ciągle czegoś szukających

Jeżeli jesteś zapalonym amatorem kinematografii i ciągle poszukujesz nowych inspiracji, perfekcyjnym rozwiązaniem będzie subskrypcja na portalu z całą masą kultowych seansów oraz świeżutkich nowości. W ostatnim czasie najbardziej pożądanym stał się Netflix, który może się równocześnie pochwalić własną produkcją, która otrzymała kilka nominacji do Oscara i Złotego Globu! Na tej platformie dostępne są także seriale, które zapewnią pomysły na ,,coś" do oglądania na długi czas.

CDA Premium posiada znacznie mniejszy wachlarz seriali tak jak https://pinbook.pl/seriale-online , na rzecz rozbudowanego asortymentu filmów. HBO GO skupia się natomiast w głównej mierze na nowszych pozycjach i programach emitowanych równocześnie na kanałach telewizyjnych tej samej firmy.

Jak widać, w Internecie jest bardzo wiele platform, które pomogą uporać Ci się z odwiecznym problemem: ,,Czy znasz jakiś dobry film?" i ,,Co by można dziś obejrzeć?”. Oprócz tego, że udostępniają Ci setki ekranizacji, to na większości portali są także tzw. rekomendacje, czyli propozycje, które są dobierane na podstawie wcześniej wyświetlonych produkcji. To z pewnością ułatwi życie każdego poszukiwacza dobrego kina.

Share :

Może Cię zainteresować

Praca przy Metrze

Dwudziestego pierwszego listopada w godzinach porannych na warszawskim Bródnie odnaleziono kolejny już w tym roku...